Nasza szkoła była organizatorem międzyszkolnego konkursu informatyczno- językowego. Zadaniem uczestników było stworzenie infografiki pt. My Dream Job. Praca miała być wykonana w jednym z dostępnych programów do tworzenia infografik oraz zawierać tekst w języku angielskim, w którym należało opisać ścieżkę kariery zawodowej (szkoły, kwalifikacje, umiejętności), prowadzącą do uzyskania  zawodu marzeń.

Otrzymaliśmy wiele interesujących prac z elbląskich szkół podstawowych. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Magdalena Szuba – Szkoła Podstawowa nr 4

II miejsce – Nikodem Dorsz – Szkoła Podstawowa nr 19

III miejsce - Wiktor Kuciński – Szkoła Podstawowa nr 4

Anna Knak – SP nr 4

Szymon Łopiński -SP nr 15

Anna Wątroba-Lange – SP nr 19

Michał Kołodziejski – SP nr 19

Jakub Wawrzykowski – SP nr 19

Alward Karamyan – SP nr 19

Zwycięzcom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Dziękujemy również nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu:

Pani Katarzynie Pedersen (SP nr 4), Pani Magdzie Hoppe (SP nr 19), Pani Monice Weiert (SP nr 19) oraz Pani Karolinie Zaskiewicz (SP nr 15).