Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu zatrudni na stanowisko: „Kucharz/Pomocnik kucharza”

Oferujemy:

- zatrudnienie w szkolnej stołówce od dnia 1.09.2022,

- umowę o pracę na pełen etat (po 3-miesięcznym okresie próbnym),

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00,

- dofinansowanie do wyżywienia.

Oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego,

- pasji i zamiłowanie do gotowania,

- umiejętności pracy w zespole,

- samodzielności oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

- kreatywności i pomysłowości w tworzeniu nowych pozycji menu,

- punktualności.

CV prosimy składać do dnia 15 sierpnia 2022 mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                   lub osobiście w sekretariacie Szkoły przy ul. Zajchowskiego 12.

W składanych dokumentach prosimy bezwzględnie zamieścić poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Rowerowy Zawrót Głowy !

W piątek 03 czerwca po raz kolejny obył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową. Pod czujnym okiem Pani Marty Jurewicz, której bardzo dziękujemy za profesjonalne przygotowanie rowerowych zmagań, nasi uczniowie udowodnili, że zasługują na miano wzorowego kierowcy jednośladu.

Na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie Złoty Aplauz - 1 miejsce w kategorii 9-11 lat, zdobyły nasze uczennice, siostry - Weronika Deja z kl 4 b i Agatka Deja z kl 2a. Dziewczynki zostały przygotowane przez panie Katarzynę Panicz i Maję Panicz w Studio Artystycznym Szalone Małolaty . Gratulujemy !!!!!!

We wtorek, 31.maja 2022r. po raz kolejny w tym roku szkolnym, gościliśmy w naszej szkole grupę nauczyciel z Wielkiej Brytanii- tym razem z samej stolicy - Londynu . Uczestniczyli w lekcji w klasie 2 c u pani Agnieszka Kaczorek oraz w lekcji języka polskiego w kl 5 b u pani Beata Dziemidowicz, które to lekcje bardzo się naszym gościom podobały . Zwiedzali także szkołę, byli ciekawi naszych metod pracy . Usłyszeliśmy z ich strony wiele ciepłych słów uznania dla tego , co robimy w naszej szkole, jak pracujemy, jak szkoła wygląda . Jest nam z tego powodu bardzo miło .

Copyright © 2022 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.