Dzięki zaangażowaniu w różnorodne działania i aktywności podczas Tygodnia Bohatera Pracy Zespołowej uczniowie wzmocnili umiejętności pracy w drużynie.

W trzecim dniu wizyty nasz Erasmus+ team poznał unikatowy przykład pracy zespołowej, tzw. human towers podczas wizyty w Muzeum Castellers de Vilafranca. Od 1948 zespołowa budowa wież jest najważniejszym dobrem kulturowym regionu Barcelony. W 2010 roku UNESCO wpisało Wieże na listę dziedzictwa kulturowego Hiszpanii.

Pod okiem mistrzów nasz międzynarodowy team podjął wyzwanie budowy wspólnej wieży. Po warsztatach z prelekcją i pokazem filmowym, uczniowie przygotowali się ubierając specjalne ochraniacze. Chętna grupa przygotowała pokaz budowy mini wieży.

W Tłusty Czwartek nasz międzynarodowy zespół Erasmus+ rozpoczął karnawał w Escola Circell. Podczas tygodnia Team Hero Week cztery szkoły partnerskie przygotowywały wspólny występ taneczny, który został zaprezentowany lokalnej społeczności. Na zakończenie uczniowie z goszczącymi rodzinami delektowali się hiszpańskimi przysmakami. Nasze elbląskie krówki podbiły zaś hiszpańskie podniebienia.