Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne Współpraca Szkół

Projekt międzynarodowy I am my Life Hero

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie wakacyjnym w ramach realizacji działań międzynarodowego projektu Erasmus+ I am my Life Hero.

Celem konkursu jest stworzenie mapy ciekawych miejsc w Polsce, odwiedzanych przez uczniów naszej szkoły podczas wakacji. Mapa zostanie stworzona w aplikacji google maps.

Zadania konkursowe:

Jeśli znajdujesz się w ciekawym miejscu w Polsce i chciałbyś/chciałabyś, aby właśnie to miejsce znalazło się  na naszej mapie,

• wykonaj kilka ciekawych zdjęć ukazujących to miejsce
  • napisz tekst składający się z 30-50 słów opisujący to miejsce (tekst powinien być napisany w dwóch językach polskim oraz angielskim)
  • zdjęcia oraz tekst wyślij e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • oglądaj, jak powstaje mapa.

Przez cały czas trwania konkursu można oglądać jak powstaje nasza mapa tutaj: https://liblink.pl/59UlYHOvta

Konkurs zostanie rozstrzygnięty we wrześniu na każdym poziomie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Życzymy udanych wakacji.

Zespół Erasmus+